Хочете знати, що зараз модно у світі веб-дизайну? Ось основні тенденції веб-дизайну 2022 року.
Деякі компанії вибирають традиційний стиль. Інші хочуть завжди бути в курсі дизайну. Незалежно від того, до якої групи ви належите або для кого ви створюєте свої веб-сайти: ніколи не завадить знати, які тенденції веб-дизайну є зараз.
Досвід користувача нещодавно став одним із трендів веб -дизайну. З іншого боку, завжди слід враховувати зосередженість на кращому UX – незалежно від того, яку стратегію брендингу використовують ваші клієнти.
Великі відео та сильна типографіка
У моді відео як повноекранні заголовки. За допомогою нових, більш зручних для Інтернету форматів (наприклад, WebM), ви можете реалізувати великомасштабні відео, не перериваючи часу завантаження. Особливість відео в стилі Cinema: той, хто відвідує ваш веб-сайт, не лише бачить привабливе відео, а й одразу приєднується до дії.
Негабаритна типографіка
Цей підхід пропонує протилежність повноекранному режиму. Великі шрифти можуть підтримуватися візуальними елементами. У певному сенсі цей стиль може бути дуже мінімалістичним.
Завдяки стриманому та мінімалістичному використанню типографіки створюється прохолодна дистанція. І в той же час певна елегантність. Загалом дизайн виглядає більш прагматичним.
Діагональні лінії
Лінії вже давно є популярним візуальним компонентом у веб-дизайні. Використовуючи діагональні лінії, ви можете зробити свій дизайн більш цікавим. Діагональні лінії більш «відкриті», ніж горизонтальні. Це тому, що вони з’єднують вміст, а не розділяють його.
Використовуючи діагональні лінії, ви можете направляти свою цільову аудиторію та спрямовувати її до відповідних областей вашого веб-сайту.
Прокручування текстових елементів
Ефекти прокручування можна добре інтегрувати із масштабованими заголовками. З цього приводу існує багато різних підходів.
Сторінка майже повністю складається з великих символів, які рухаються під час прокручування. Таким чином, веб-сайт виглядає досить статичним.
Тіні та плаваючі елементи
Flat Design зберігся і все ще знаходить своє місце у веб-дизайні. Плоский дизайн був розроблений пізніше в Flat Design 2.0 , де плоскій графіки було надано більше глибини за рахунок використання тіней.
Цей стиль буде супроводжувати нас і в майбутньому. Використовуючи різні типи тіней, ви також можете створити у своєму 2D-проекті враження різних шарів. Таким чином важливі елементи можуть бути виведені на перший план. Це можна добре поєднувати з плаваючими об’єктами.
Елементи, які перекриваються
У попередньому розділі ми бачили, як можна створити глибину за допомогою різних шарів і тіней. За певних обставин ви можете змінити фізичні властивості ваших елементів. Елементи фону розташовуються перед елементом переднього плану. Цей ефект може бути навмисним, але він також може ввести в оману.
Накладаючи об’єкти, переконайтеся, що жоден вміст не втрачено і всі тексти залишаються розбірливими.
Інтерактивні елементи сайту
Інший спосіб подолати дистанцію між відвідувачами та роботою веб-сайту — використовувати інтерактивні елементи.
Це не повинно бути складним. Перше запитання: що важливо для вашої цільової аудиторії? Запропонуйте опитування, завдяки якому ви налаштуєте свій продукт під уподобання цільової групи.
Однак інтерактивні елементи також можуть носити гумористичний характер і не надавати жодних переваг.
Чіткий і зрозумілий заклик до дії
Ось ще одна тенденція веб-дизайну, яка стосується досвіду користувачів. У майбутньому заклик до дії має бути чітким і видимим. Кнопки також, як правило, залишаються великими, щоб ми могли легко знайти їх на мобільних пристроях.